12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Long bob – hit nadchodzącego sezonu

Nadchodzący sezon z całą pewnością będzie oszałamiający. Na salony wkracza long bob, czyli słynna fryzura na boba w wersji przedłużonej. Już teraz nowy trend promuje między innymi Rihanna oraz Kate Perry. Jeśli i ty chcesz cieszyć się modnymi włosami jak najszybciej udaj się do fryzjera.

Long bob zyskał swoja popularność już w latach 60-tych. To właśnie wtedy włosy do ramion, lekko natapirowane u podstawy królowały na salonach i ulicach miast. Trzeba przyznać, że fryzura tego rodzaju jest niezwykle praktyczna. Włosy świetnie wyglądają rozpuszczone, bo dają wrażenie długich i zdrowych. Można je również spiąć w wygodną kitkę i tym samym włosy zostają ujarzmione.

Ciekawostką jest fakt, iż każdy salon fryzjerski w Warszawie, taki jak salontuiteraz doradzi swoim klientkom najlepsze rozwiązanie. Doskonałe w przypadku tej fryzury jest to, iż można cieszyć się zadbanymi włosami, całkowicie prostymi jednak lekko je podkręcając stworzymy wrażenie włosów „ułożonych na wietrze”, co również w tym sezonie jest niezwykle modne.

Warto również zaznaczyć, że long bob jest fryzura uniwersalna i pasuje do niemal każdego kształtu głowy czy twarzy. Ciekawe są również rozwiązania z grzywką i bez oraz możliwość dowolnego ułożenia przedziałku – panie najchętniej noszą ten ułożony na boku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *