12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Sposób na weselny zawrót głowy

Nie ma chyba bardziej stresującego i pięknego jednocześnie dnia niż ślub i wesele. Oczywiście jest to jak najbardziej pozytywne wydarzenie, choć trzeba przyznać, że dzieje się wokół niego tak wiele, że łatwo stracić głowę w tym wszystkim. Jak zaradzić wszystkim problemom i wyzwaniom, towarzyszącym imprezie weselnej? Najlepiej zawczasu dogadać jak najwięcej spraw i wybrać optymalne dla siebie firmy.

Należy zamówić zaproszenia ślubne, orkiestrę, kwiaty, catering, tort, suknia, prośba o świadkowanie i oczywiście fotograf i kamerzysta.

Naprawdę warto zaplanować wszystko z dużym wyprzedzeniem czasowym, w końcu po coś wymyślono okres zaręczyn! Jest to idealny czas na poukładanie wszystkiego we właściwe miejsce, pochodzenie po firmach weselnych itd. Szczególnie jeśli od Waszych zaręczyn do ślubu jest minimum rok, wtedy na pewno dacie radę. Jeśli nie macie dodatkowej motywacji, warto nieco przyhamować i zorganizować wszystko jak należy.

 

Profesjonalna fotografia ślubna – warszawa i wideofilmowanie

Jednym z kluczowym elementów imprezy weselnej jest oprawa muzyczna oraz wsparcie fotografa i kamerzysty weselnego. Na rynku jest naprawdę multum firm tego rodzaju, więc jeśli będziecie szukać po omacku to możecie przeznaczyć na to naprawdę mnóstwo czasu, a i tak nie uzyskać satysfakcjonującego efektu. Pamiętam ile sami musieliśmy się naklikać i nachodzić, gdy próbowaliśmy znaleźć coś po haśle: zespół na wesele Warszawa.

Wideofilmowanie weseleNormalnie syzyfowe prace! Z tego względu warto podpytać znajomych o ich opinie i rekomendacje. Taka mała podpowiedź: nie mamy tu na myśli koniecznie rodziny albo przyjaciół, bo chyba chcecie czuć się wyjątkowi i dotrzeć do bandu muzycznego, którego nie miał jeszcze nikt z przyszłych gości na sali weselnej, prawda?

Nie inaczej jest, jeśli chodzi o wideofilmowanie. Warszawa to miasto, w którym działają setki firm, specjalizujących się w nagrywaniu i montażu tego rodzaju wydarzeń. Najlepiej skrupulatnie przejrzeć przykłady ich pracy – firmy, które nie chcą się pochwalić swoim portfolio powinny odpaść jako pierwsze!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *