12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Niezbędnik udanego wesela

Weselny klimat tworzą: goście, muzyka i nie oszukujmy się, alkohol. O ile pierwsi to zazwyczaj rodzina, a tej jak wiadomo – nie wybiera się, a ostatnie jest dość standardowym elementem wesela i ciężko tutaj mówić o jakimś konkretnym wyborze, o tyle nad dobrą muzyką trzeba się porządnie zastanowić. Wybór tutaj jest spory.

 

Interes weselny, jak wiadomo kwitnie, więc i kapel nie brakuje.

Cover band, lokalna kapela grająca folkowe, regionalne tematy, didżej, wokalista disco-polo, to tylko kilka przykładów jak może wyglądać zespół na wesele. Warszawa daje szeroki zakres możliwości. Jak wiadomo tam, gdzie jest dużo ludzi, jest też dużo ślubów. Żeby dobrze wybrać należy uzbroić się w cierpliwość i zabrać się za to najlepiej dużo wcześniej przed weselem. Mimo dużej ilości ofert wciąż ciężko znaleźć wolny termin. A cierpliwość się przyda w przeglądaniu i wyławianiu ofert, które nas interesują z morza innych.

W końcu nie każdy chce mieć na weselu muzykę w stylu disco polo czy pierwszy z brzegu cover band, który gra szlagiery z lat 90-tych. Niektórzy preferują bardziej wyspecjalizowane zespoły lub folkowe kapele, albo po prostu sprawdzonego didżeja, który swoją charyzmą będzie w międzyczasie zabawiał gości. A to, jak wiadomo, najważniejsze zadanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *