12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Jakie zastosowanie mają kartonowe pudełka

Z kartowymi pudełkami spotykamy się na co dzień i chociaż towarzyszą nam one na każdym kroku bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z ich uniwersalności i tak szerokiego zastosowania. Często korzystamy z nich nie zdając sobie z tego sprawy. Jak się jednak okazuje są one bardzo powszechne i potrzebne. Na co dzień najczęściej otaczają nas pudełka produktowe, producent (zobacz więcej: https://wxmedia.pl/oferta/opakowania-i-wypelnienia/pudelka-produktowe/) dba o to aby były one różnorodne, jednak to nie jedyny rodzaj pudełek z jakim mamy do czynienia na co dzień.

Wszelkiego rodzaju pudelka i kartony stosowane są do przesyłania różnego rodzaju przesyłek zarówno jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczna jak i hurtową, nie zawsze zwracamy uwagę na to, że większość przesyłek które dostarczają nam kurier to przesyłki zapakowane w kartonowe pudełka. Jest oto jeden z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej ekonomicznych sposobów na przewożenie przedmiotów. Jednak kartony mają również szereg innych zastosowań.

Opakowania wysyłkowe

Na rynku możemy się spotkać z wieloma różnymi rodzajami opakowań do wysyłki przedmiotów. Są to specjalnie zaprojektowane kartony oraz pudełka samo zamykające producent oferuje nam tu wiele rozmiarów oraz wielkości dzięki czemu w taki karton możemy zapakować różnego rodzaju oraz różnej wielkości produkty. jak książki, kosmetyki, ubrania zabawki oraz większe przedmioty typu sprzęt AGD bądź RTV. Jest wiele rodzajów kartonów do pakowania oraz do wysyłania, różnią się one głównie wielkością, ale również kształtem, rodzajem otwierania oraz powłoką. Możemy tu wyróżnić owijaki na książki, kartony długie bądź płaskie, czy tez kartonowe opakowania do wysyłki plakatów.

Kartony do przeprowadzek

Innym rodzajem kartonów są duże pudełka służące do przeprowadzek. Są świetnym sposobem na zapakowanie i przeniesienie ubrań, książek, naczyń oraz garnków. pudełka są bardzo wytrzymałe i zabezpieczają przed wilgocią. Ich cechą jest szerokie otwarcie dzięki czemu z dużą łatwością możemy zapakować do nich każdy przedmiot.

Pudełka na wino

Ten rodzaj kartonów został zaprojektowany w taki sposób aby jak najlepiej zabezpieczyć szklaną zawartość. Wyposażone są w specjalne przegródki dzięki którym butelki nie ocierają się o siebie, w przypadku kartonów na kilka bądź kilkanaście butelek. Popularne są również pojedyncze prezentowe Pudełka na wino producent, również zadbał tutaj o to, aby butelka była bezpieczna, co więcej takie opakowania dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *