12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Plecak doskonałą alternatywą dla torebek damskich

Nie ma wątpliwości, że torebka jest jednym z najważniejszych dodatków stylizacyjnych. Pełni również funkcję praktyczną, bo przecież kobiety umieszczają w niej wszelkie niezbędne akcesoria. W ich przypadku nie możemy mówić jedynie o kluczach czy telefonie. O damskiej torebce krążą już legendy, mieści się w nich dosłownie wszystko.

Godnym następcą torebek jest damski plecak miejski i nie ma co ukrywać, że to właśnie on jest wybierany coraz częściej. Sprawdza się doskonale nie tylko na rowerową wycieczkę, ale również do pracy, na zakupy, spacer z ukochanym albo spotkanie z przyjaciółką w kawiarni. Coraz częściej panie sięgają właśnie po plecak, bo jest wygodny w użytkowaniu – nosi się go na plecach, więc ręce pozostają w pełni swobodne. Nie da się też ukryć, że noszenie ciężkiej torebki bardzo często przyczyniało się do bólu ramienia i kręgosłupa. Dobry plecak szybko niweluje te dolegliwości.

Okazuje się, że damski plecak miejski pasuje do wszystkiego. Oczywiście, najchętniej jest dopełnieniem stylizacji sportowych i w stylu ulicznym. Jeśli jednak dobrze dobierzemy jego kolor czy fason, sprawdzi się do eleganckiej marynarki, a nawet wieczorowej sukni. Projektanci oferują nam dzisiaj plecaki w niezliczonej ilości zastosowanego designu. Modne są te jednokolorowe, ale też w ciekawe printy i geometryczne bryły. Jesienią 2018 hitem będą plecaki damskie z cekinami i elementami sztucznego futra.

Jeśli wolimy plecak zamiast torebki, wybierajmy ten, który posłuży nam co najmniej kilka lat. Warto wybierać te o kroju klasycznym, ale z najlepszej jakości materiału. Idealnym wyborem będzie damski plecak miejski wykonany z wodoodpornego materiału albo z naturalnej skóry. To takie materiału ochronią gadżety zgromadzone we wnętrzu plecaka przed deszczem czy śniegiem. Plecak nie ulegnie też zepsuciu na przykład w wyniku zalania czy dużego mrozu. Stawiajmy na jakość i użyteczność plecaka, a będziemy mogły cieszyć się nim przez długi czas. Projektanci mody zapewniają, że jeszcze długo będą „numerem 1” w kwestii dodatków codziennych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *