12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Jak skutecznie usuwać zbędne owłosienie?

Czy wiecie, że kobiety usuwały zbędne owłosienie na nogach już w starożytności? Wtedy wykorzystywały w tym celu brzytwy, ogień czy miód. Chociaż dzisiaj dermatolodzy dostarczają nam niezbędne środki, by depilacja przebiegała w nieco bardziej przyjemny sposób to i tak mamy problem, y pozbyć się ich raz na zawsze. Domowe sposoby są skuteczne jednak nie na długi okres czasu, w najlepszym przypadku włoski zaczynają odrastać już po 3-4 tygodniach.

Dzisiaj możemy już zapomnieć o jednorazowych maszynkach do golenia, kremach do depilacji czy wosku. W gabinetach dermatologicznych z powodzeniem usuniemy włosy z danej partii ciała raz na zawsze. Jak tego dokonać? Zbędne owłosienie zostanie zlikwidowane stopniowo a wszystko dzięki laseroterapii. To właśnie laser pozwala dzisiaj na trwałe usuwanie owłosienia i to bez zbędnego bólu. Wystarczy kilka zabiegów, by osłabić cebulkę włosa aż wreszcie całkowicie ją zniszczyć. Włosy nie odrosną już nigdy.

Z depilacji laserowej korzystają najczęściej kobiet a zabieg stosowany jest najczęściej w okolicach bikini, pod pachami oraz na kończynach dolnych. Wiele Pań decyduje się tez na usunięcie wąsika nad górną wargą. Dużo lepsze efekty osiąga się przy włosach ciemnych i gęstych chociaż na rynku pojawiły się już lasery nowej generacji, które równie skutecznie mogą usunąć włoski jasne i cienkie.

Zabiegi trwałego usuwania owłosienia najlepiej realizować jesienią i zimą tak aby wiosną móc pochwalić się gładkim ciałem. Okres wakacyjny, w którym przeważa duża liczba godzin słonecznych nie jest korzystny bowiem po zabiegu mogą pojawić się przebarwienia. Jeśli chcesz sama wykonać depilację laserową, to wpisz w wyszukiwarkę „wynajem lightsheer desire warszawa„, aby zapoznać się z najróżniejszymi ofertami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *