12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Punkty ksero czynne całodobowo

Z pewnością wiele osób korzysta  z usług ksero, czy to kserując materiały potrzebne, do pracy, do szkoły, czy innego rodzaju wydruki. Z całą pewnością czasami bywa tak, iż godziny pracy czy też plan zajęć szkolnych jest tak ustalony, że nie zdążymy do punktu, aby zduplikować, bądź wydrukować potrzebne nam dokumenty czy materiały, a sami jednocześnie nie mamy w domu drukarki oraz skanera, a najbliższy punkt gdzie możemy tego dokonać znajduje się kilkanaście kilometrów dalej. Pada więc pytanie:

Gdzie można wydrukować coś co jest nam pilnie potrzebne, zaś w danej chili nie mamy możliwości zrobienia tego?

Rozwiązaniem w takiej sytuacji są punkty ksero 24h. Warszawa jako jedne z największych miast polski posiada kilka takich punków.  Niektóre są większe, zajmujące się także sprzedażą różnego rodzaju produktów papierniczych, inne z kolei mniejsze. Wiele osób może uważać, że ksero czynne dwadzieścia cztery godziny na dobę jest dużo droższe od zwykłego punktu ksero. Nic bardziej mylnego. Z reguły ceny te praktycznie się nie różnią, a jeśli nawet są to naprawdę niewielkie różnice. Dlatego też człowiek, któremu naprawdę zależy na sprawnym zdobyciu wydruku, zwykle korzysta z tych usług. Z drugiej strony, większe punkty, zajmujące się masową produkcją plakatów, wizytówek, bilbordów itp., dzięki nocnej funkcjonalności,  wykonują więcej zleceń, przy czym ich dochody są większe, a co za tym idzie, pracownicy otrzymują większe pensje.

One thought on “Punkty ksero czynne całodobowo

  1. Skorzystałem z takiego punktu nie raz i nie dwa, trzeba mieć tylko szczęście, żeby posiadać takowy w swojej okolicy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *