12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Oczyszczanie skóry ciała w naturalny sposób

Czy zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy już tylko codzienna kąpiel, by skóra całego ciała była dokładnie oczyszczona? W czasach, w których toksyny i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia wręcz atakują nas z każdej strony, konieczna jest intensywna kuracja, która dogłębnie oczyści komórki skóry. Dzięki temu ta stanie się doskonale odżywiona, dotleniona, bez zbędnych niedoskonałości.

Ciekawostką jest fakt, że na rynku pojawiły się już całe serie kosmetyków, które wykorzystywane w różny sposób, mają wpływ na czystość skóry i to nie tylko naszej twarzy. Fakt, że to na nią powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, bo przecież to twarz nie jest chroniona ubraniem, do tego nanosimy na nią grube warstwy kosmetyków kolorowych. To również ona jest naszą wizytówką, niewątpliwie wpływa na atrakcyjność zewnętrzną. Warto więc, by zadbać o nią w sposób optymalny. I dzisiaj można to zrobić, jeśli tylko nabędziemy kosmetyki arbonne. Opinie o serii środków, których zadaniem jest przede wszystkim oczyszczenie skóry, są jednoznaczne. Większość osób, które stosują Arbonne regularnie, potwierdza, że już po kilkukrotnym użyciu nie tylko skóra ich twarzy nabrała blasku, a niedoskonałości zniknęły. Wystarczy tylko, że kosmetyki oczyszczające dobierzemy odpowiednio do rodzaju cery oraz problemów, które chcemy dzięki nim zniwelować.

W przypadku kosmetyków Arbonne ogromną popularnością cieszą się te z serii Rescue&Renew. W ich skład wchodzi:

  • oczyszczająca maska do twarzy,
  • oczyszczający peeling do całego ciała,
  • oczyszczająca sól morska do kąpieli,
  • oczyszczający płyn do mycia całego ciała,
  • oczyszczający balsam o ciała,
  • oczyszczający olejek do ciała,
  • oczyszczający żel do ciała.

Z ich zastosowaniem bez problemu możemy stworzyć profesjonalne SPA we własnej łazience. Wystarczy, że przynajmniej raz w tygodniu zaserwujemy sobie gorącą kąpiel z solą, a po niej wklepiemy w ciało oczyszczający balsam i potraktujemy skórę olejkiem. Jeszcze podczas relaksu w wannie warto wykonać peeling całego ciała. Dzięki niemu usunięty zostanie zrogowaciały naskórek i wszelkie zanieczyszczenia. Na twarz zaleca się maskę, a potem odżywczy krem. Po takiej kuracji nasze ciało stanie się nie tylko czyste, ale również jędrne, pozbawione niedoskonałości. Efekty zauważysz już po pierwszym zastosowaniu, ale warto takie zabiegi przeprowadzać regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *