12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Najpopularniejsze operacje plastyczne

Operacje plastyczne są coraz bardziej powszechne w Polsce. Wylicza się, iż każdego roku wykonuje się ich więcej o 10%, porównując ilość zabiegów tego rodzaju zrealizowanych w roku ubiegłym. Do najczęściej stosowanych zalicza się dzisiaj liposukcję, czyli zabieg odsysania tłuszczu, powiększanie piersi oraz plastykę nosa.

Na operacje plastyczne decydują się głównie kobiety, bo to od nich wymaga się nieskazitelnego wyglądu. Niestety, obowiązujący kanon piękna zmusza je do poprawiania natury. Zgłaszają się do klinik operacji plastycznych poprzez wpisywanie frazy np. „plastyka nosa Warszawa”. Z reguły wybierają placówkę znaną, renomowaną, z wieloletnim doświadczeniem.

Pamiętajmy również, że poprawianie wyglądu naszego ciała cieszy się ogromna popularnością bowiem zabiegi tego typu stały się po prostu bardziej dostępne, nie są tez tak drogie jak kiedyś. Co więcej, chirurdzy plastyczni pracujący w Polsce uznawani są nadal za jednych z najlepszych na całym europejskim rynku. Możemy mieć więc do nich pełne zaufanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *