12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Najmodniejsze fryzury tego lata

Sezon wakacyjny to doskonały moment na modowe szaleństwa. Wtedy nie tylko szafa zapełnia się nowymi ubraniami, ale zmiany widać również w wyglądzie każdej z pań. Chcąc pozbyć się zimowego ciężaru najczęściej kobiety decydują się na odświeżenie fryzury.

Fryzura na lato ma być lekka i świeża – najczęściej kolor włosów rozjaśniany jest promienistymi refleksami. W lato królują kolory blond, słomkowe, platynowe oraz jasne rudości. Znacznie rzadziej dobry fryzjer w Warszawie doradzi zmianę na ciemną, przytłaczającą barwę.

Latem coraz więcej pań decyduje się także na skrócenie włosów – fryzura jest wtedy lżejsza, wygodniejsza i zwyczajnie bardziej praktyczna. W warszawskich salonach salontuiteraz.pl najczęściej wykonywane cięcia to te na słynnego boba a nawet zadziorną chłopczycę. Zauważono, iż w tym sezonie najbardziej popularne stają się fryzury geometryczne i szalone. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych, prostych cięć i zachowawczych fryzur. Zresztą czas wakacji to okres, w jakim można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w naszym wyglądzie.

Warto pamiętać, że decydując się na nową fryzurę należy wybrać odpowiedniego fryzjera w Warszawie. Takiego, który stanie się naszym stylistą i doradzi korzystną fryzurę, z której będziemy zadowoleni. Co więcej, dobry fryzjer nie zniszczy naszych włosów, wręcz przeciwnie odżywi je i spowoduje, że staną się one lśniące i podatne na układanie. Wtedy na pewno nie raz do niego wrócimy i z zaufaniem oddamy nasze włosy w jego ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *