12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Depilacja laserem – sposób na trwałe pozbycie się owłosienia

Depilacja przy użyciu lasera jest wybawieniem dla wszystkich, którzy szczególnie w okresie letnim nie chcą zawracać sobie głowy ciągłym pozbywaniem się owłosienia.

To innowacyjny sposób, dzięki któremu na długi czas pozbyć się można włosków z wybranej części ciała – warto tutaj zaznaczyć, że najczęściej wykorzystuje się tą technikę do depilacji pach czy okolic bikini chociaż oczywiście można stosować ją na większych partiach ciała, takich jak nogi czy ręce.

Depilacja laserem niszczy strukturę włosów sprawiając, że stają się one słabsze a w efekcie znikają. Należy tutaj podkreślić, że tego rodzaju metodę wykonuje się partiami i zazwyczaj do całkowitego pozbycia się owłosienia niezbędnych jest kilka serii.

Dla kogo będzie najlepsza depilacja laserowa?

Tak naprawdę z tej metody może skorzystać każdy, nie ma w tym przypadku jakiś większych przeciwwskazań medycznych. W gabinetach dermatologicznych, sam zabieg zawsze poprzedzany jest wywiadem z klientem oraz dokładną analizą skóry i włosków. Dzięki temu mamy pewność, że depilacja laserem przebiegnie sprawnie, będzie skuteczna i nie wywoła żadnych powikłań.

Jeśli jednak chcesz spróbować depilacji laserowej w domu, to możesz rozważyć wynajem lasera do depilacji. Dzięki temu nie będziesz musiała wydawać wielu pieniędzy na laser do depilacji i przekonasz się, czy jest to zabieg, któremu podołasz.

Ponieważ depilacja tego rodzaju odbywa się co najmniej w kilku seriach (w zależności od powierzchni ciała i rodzaju włosków) warto na pierwszy zabieg udać się na minimum kilka miesięcy przed czasem, w którym chcemy osiągnąć cel. Największe oblężenie gabinety przeżywają wczesną wiosną, ponieważ klientom zależy na doskonałym efekcie latem, kiedy odkrywa się najwięcej partii ciała. Pamiętajmy o tym umawiając się na pierwszą wizytę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *