12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Weselne hity

Chociaż na co dzień słuchasz ciężkiego rocka czy jazzu to planując własne wesele pamiętaj o swoich gościach, którzy raczej woleliby bawić się przy innej muzyce. Od lat na deskach parkietu w salach żądzą weselne hity, które sprawiają, że zabawa na tego rodzaju uroczystości jest doskonała dla wszystkich, bez względu na codzienne gusta muzyczne.

 

Choć czasem uszy bolą Cię od słuchania polskiej muzyki chodnikowej czy hitów disco polo to wiedz, że właśnie te skoczne rytmy sprawią, że Twoja rodzina i przyjaciele tłumnie skoczą do tańca. Na weselach niezmiennie grane są kawałki polskie przeplatane z zagranicznym popem czy disco z lat 90-tych a nawet 80-tych.

Oczywiście zespół na wesele weźmie pod uwagę Twoje preferencje i zagra utwory zgodne z Twoim gustem jednak warto wziąć pod uwagę ich doświadczenie i sugestie bowiem kto jak nie oni wiedzą najlepiej, jaka muzyka sprawdza się idealnie.

Najlepszą metodą, by dogodzić wszystkim jest łączenie muzycznych klimatów. Oznacza to tyle, że weselne hity grane są na zmianę z Twoimi ulubionymi kawałkami – wtedy każdy jest zadowolony a zabawa będzie trwała do białego rana.

Musisz wiedzieć, że wszelkie kwestie dotyczące granej na weselu muzyki musisz ustalić na długo przed rozpoczęciem tego wydarzenia, szczególnie wtedy, gdy masz jakieś szczególne oczekiwania. Pozwól, by zespół sprostał wszystkim bez zarzutu, ale pamiętaj, że musi mieć w tym celu odpowiedni czas na przygotowania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *