12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Ślub w plenerze – organizacja

Ślub w plenerze może być ryzykowny, ale tylko wtedy, jeśli weźmiemy pod uwagę ryzyko niesprzyjających warunków pogodowych. Pomijając ten fakt, może okazać się, że będzie to nietuzinkowa uroczystość w jakże romantycznym klimacie.

Co ważne, odkąd zmieniły się przepisy dotyczące zawierania ślubów cywilnych i można je teraz organizować w dowolnym miejscu, to popularność tychże wydarzeń właśnie „pod chmurką” stanowczo wzrosła. Narzeczeni nie chcą formalności w urzędzie i wolą, by chwila ta przebiegała w wyjątkowej atmosferze. Taką właśnie stworzyć można organizując ślub w plenerze.

Trudności z tym związane nie są większe aniżeli przy organizacji ślubu w urzędzie i wesela w tradycyjnym lokalu. Na rynku funkcjonuje cała rzesza gastro wypożyczalni, które zapewnią nie tylko właściwy catering, ale również obsługę kelnerską, stoły czy krzesła dla gości. Dużym powodzeniem cieszy się też wypożyczalnia namiotów, to to właśnie elementy białego płótna mogą chronić przed deszczem, ale są również czynnikiem, który tworzy tak pożądaną w tym dniu romantyczność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *