12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Idealny zespół na wesele

Nie jest przesadą stwierdzenie, że dobry zespół na weselu to priorytet, zaraz obok doświadczonego kamerzysty i fotografa weselnego. Od niego bowiem zależy humor i zabawa gości. Weselnicy przez całą noc nie schodzą przecież z parkietu a przy ulubionych kawałkach radowanie się z najważniejszego dnia w życiu młodej pary przebiega wręcz idealnie. 

Okazuje się jednak, że zespół na wesele wybrać nie jest prosto. Pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim repertuar, doświadczenie no i talent wokalny frontmana. Najlepiej będzie jeśli przejrzymy portfolio kapeli – każda profesjonalna powinna takową posiadać. Mogą to być urywki nagrań z wybranych wesel czy płyta z jej wykonaniami. Dobrze jest również jeśli zespół posiada listę utworów, jakie wykonuje, ale jest też elastyczny biorąc pod uwagę specyficzne potrzeby nowożeńców.

 

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest wybór takiego zespołu, który wykonuje zarówno hity polskiej muzyki rozrywkowej jak i covery. Nie da się ukryć, że przednia zabawa jest przede wszystkim podczas utworów z lat 80-tych i 90-tych chociaż warto, by zespół oferował również wykonanie najnowszych hitów. Podsumowując, im większy repertuar, tym lepiej, bo możemy liczyć na różnorodność muzycznych gatunków a to z całą pewnością sprawi, że wesele nie będzie nudne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *