12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Fotografia w innym ujęciu

Niezwykły kawałek papieru

Fotografia jest to coś niezwykłego, nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na wakacjach i nie robiłem zdjęć. Robimy zdjęcie w każdej możliwej sytuacji, chcemy je sobie przypominać i cieszyć się z tego. Tak jak już powiedziałem wakacje to dobry czas na zdjęcia. Wtedy następuję eskalacja szczęścia, to są być może najlepsze momenty w całym roku. Po za tym wakacje spędzamy najczęściej  z rodziną, bliskimi a nie mieć zdjęć z nimi to dla wielu osób niedopuszczalna sytuacja.

 

Ślub a fotografowanie

Inna znakomita okazja na zdjęcia to ślub, a w szczególności czas przed ślubem. Takiego rodzaju zdjęcia są idealne do oprawienia i postawienie na półkę. Tak samo jest ze zdjęciami rodzinnymi np. fotografia naszego dziecka, wnuczków. Korzyści takich rzeczy są podwójne: po pierwsze zawsze o kimś pamiętamy, po drugie mamy bliską osobę prawie na wyciągniecie reki.

Są inne rodzaje fotografii

Fotografia ujęta z innej strony to profesjonalizm, konkursy, rywalizacja. Dzisiaj każdy może być fotografem, ale nie każdy ma do tego talent. Trzeba sobie powiedzieć, że najlepsi fotografowie to osoby dobrze znane, wręcz artyści, potrafiący ująć niezwykłe momenty w jednym ujęciu. Według mnie jest to esencja całej tej sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *