12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Wakacje w Norwegii – naucz się języka

Wiele osób wybiera się na wakacje pod palmami, by tam błogo leniuchować i odpoczywać od wielkomiejskiego zgiełku. Są jednak i tacy, którzy urlop wykorzystują pożytecznie, uczęszczając na różnego rodzaju kursy doszkalające czy właśnie szkolenia. My proponujemy połączyć przyjemne z pożytecznym i skorzystać z możliwości spędzenia wakacji w pięknej Norwegii, poznając przy tym kulturę i obyczaje jej mieszkańców oraz ucząc się języka norweskiego.

Kursy wakacyjne stały się w ostatnim czasie bardzo modne. Na przykład w Oslo takowy proponuje firma z wieloletnią tradycją, doświadczeniem i najlepszymi nauczycielami, którzy władają zarówno językiem polskim jak i norweskim.

Kurs języka norweskiego przyda nam się nie tylko w pracy zawodowej czy podczas wakacyjnych wojaży. Jest sporą odskocznią od popularnego angielskiego a jego poznanie otwiera kolejne drzwi do ścieżki kariery. Poznając język używany w słynnych fiordach będziemy wyróżniać się przede wszystkim na polskim rynku pracy bowiem niewiele jest osób, które tymże językiem włada. Biorąc pod uwagę fakt, iż coraz więcej norweskich firm otwiera swoje filie w naszym rodzimym kraju śmiało można stwierdzić, że jest to niezwykle kuszące. Co więcej, nauka jezyka norweskiego pozwoli nam na rozpoczęcie kariery na obczyźnie. Jeśli w Polsce nie możemy znaleźć satysfakcjonującej pracy jest to doskonała okazja, by takową pozyskać właśnie tam.

Warto jeszcze dodać, że wakacyjny kurs pozwala na osobisty rozwój, nawet jeśli nie mamy zamiaru wyjeżdżać z Polski na stałe ani zatrudniać się w norweskiej firmie to trzeba przyznać, że władanie tak mało jeszcze popularnym językiem przynosi same korzyści. Z całą pewnością można mówić jedynie o jego zaletach a wypoczynek połączony z nauką wydaje się najbardziej rozsądną opcją spędzania wakacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *