12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Mrozimy tłuszcz – kriolipoliza

Chcąc utrzymać właściwą sylwetkę wiele kobiet decyduje się na stosowanie mniej lub bardziej drakońskich diet. Samo zastosowanie diety i głodzenie się zazwyczaj na niewiele się zdaje, jeżeli nasza sylwetka wymknęła się nam już spod kontroli. W tym przypadku, kiedy pragniemy pozbyć się kilku lub co gorsza kilkunastu zbędnych kilogramów musimy połączyć odpowiednia dietę z aktywnością fizyczną i ruchem na świeżym powietrzu. Jedynie w ten sposób istnieje szansa na odzyskanie dawnej sylwetki utraconej przez nasze zaniedbania żywnościowe. Połączenie aktywności i diety wymaga jednak od nas czasu i systematyczności wykonywania ćwiczeń. Nieco inaczej jest podczas skorzystania z zabiegu, jakim jest kriolipoliza.

Jest to innowacyjny rodzaj zabiegu opartego na chłodzeniu komórek tłuszczowych w celu ich skutecznego rozpadu. Wykonanie tego zabiegu pozwala na zniszczenie i pozbycie się komórek tłuszczowych przez układ limfatyczny, co w korzystny sposób wpływa na pozbywanie się zbędnego tłuszczyku. Zabieg ten jest jedną z najnowocześniejszych metod w kierunku trwałego pozbywania się tkanki tłuszczowej znajdującej się między innymi na biodrach, brzuchu, ramionach oraz wielu innych mniej lub bardziej newralgicznych miejscach. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej zalegającej w bardziej problematycznych obszarach odpornych na działanie diety i ćwiczeń, kriolipoliza Gdańsk powinna być wykonywana, jako 3 sesje na wybrany obszar ciała.

Wykonanie zabiegu nie jest możliwe w warunkach domowych, a pierwsze efekty uwidaczniają się zazwyczaj już po kilku tygodniach od zastosowania kriolipolizy. Na w pełni widoczny i spełniający oczekiwania efekt będziemy zmuszone jednak poczekać od jednego do trzech miesięcy. Efekt końcowy to zazwyczaj średnio 30 procentowe pozbycie się tkanki tłuszczowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *