12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Najlepsza dekoracja weselna i minimalistyczne zaproszenia ślubne – co mają wspólnego?

Sala weselna bez dekoracji wręcz nie występuje. Ozdoba miejsca, w którym gościć będą nowożeńcy wraz z zaproszonymi weselnikami jest wręcz kwestią pierwszorzędną. W kwestii tej panują jednak pewne trendy a moda na określone elementy dekoracyjne zmienia się średnio co kilka sezonów.

Od kilku już panuje trend delikatności i subtelności. Zamiast szeregu balonów ustawia się delikatne, świeże kwiaty. Patrząc zaś na kolorystykę, ta od dawna jest taka sama – to biel, ewentualnie kolor kremowy z niewielkimi dodatkami o innym odcieniu na przykład delikatnym różu czy fioletu. Ten sam trend panuje jeżeli chodzi o minimalistyczne zaproszenia ślubne.

Takie połączenia kolorystyczne, świetnie wyglądają na zdjęciach weselnych.  Dzięki temu łatwiejszą pracę ma kamerzysta ślubny. Warszawa czy inne miejscowości gdzie znajdują się sale weselne, dzięki odpowiedniej dekoracji, można uzyskać świetne zdjęcia z wesela.

 

Większość sal weselnych posiada stała dekorację, ale to od pary młodej zależy, czy przyjmują ją  takim stanie, jakim oferują właściciele sali czy może chcą wprowadzić pewne zmiany. Podstawowa dekoracja weselna obejmuje najczęściej wejście do sali, ściany a w szczególności te w pobliżu miejsca, w którym zasiadają nowożeńcy, parkiet oraz stoły. Coraz więcej par decyduje się na dekorację klasyczną – stoły z białym obrusem, cięte kwiaty, ewentualnie ozdobne świeczniki. Istotnym jest fakt, by dekoracja na całej Sali była jednakowa, spójna. Zastawa na stole ma być z tego samego kompletu, wszystko ma być idealnie czyste. Krzesła, na których zasiądą goście również mają być skompletowane a jeśli jest ich niewystarczająca ilość to wprowadza się uniwersalny zabieg, dzięki czemu wyglądają one tak samo.

Pamiętajmy, że pokrowce są różne – jedne gładkie, inne z ozdobnymi naszyciami. Większość młodych wybiera te, których dekoracją jest wstęga w określonym kolorze i rzeczywiście wygląda to naprawdę efektownie.

Gdy dekoracje są wybrane, pozostaje tylko wybrać bardzo ozdobne (lub minimalistyczne) zaproszenia ślubne i cieszyć się z tego cudownego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *