12 Dzielnica

portal wielotematyczny

Jakie szkolenia organizuje UDT?

Urząd Dozoru Technicznego jest organizatorem szkoleń z zakresu budowy czy korzystania z wszelkich urządzeń technicznych, które niezbędne są do prawidłowego wykonywania obowiązków zawodowych. Ich celem jest przede wszystkim propagowanie bezpieczeństwa w pracy i wykorzystywania maszyn zgodnie z ich przeznaczeniem oraz regulacjami prawnymi.

Warto dodać, że wszelkie szkolenia prowadzone są przez wysoko wyszkoloną kadrę a zajęcia mogą być prowadzone zarówno w salach wykładowych jak i siedzibie każdej firmy.

Ze szkoleń UDT, takich jak kurs na wózki widłowe, kurs na podnośniki czy szkolenia na podesty ruchome korzystać może grupa pracowników jak i osoby indywidualne chcące podnosić własne kompetencje.

Ciekawostką jest fakt, iż podobne szkolenia znajdziemy na terenie całej Polski. Organizuje je na przykład firma Gizo, która na rynku polskim prężnie działa już od lat, dzięki czemu zdobyła ogromne doświadczenie i może pochwalić się sporą renomą.

Trzeba też zaznaczyć, że bez względu na to, gdzie odbywają się wyżej wymienione szkolenia wszystkie uprawniać będą w tym samym stopniu do korzystania z określonego rodzaju maszyn. Co więcej, raz zdobyty certyfikat, na przykład na obsługę wózka widłowego pozwoli na pracę specjalisty nie tylko w zakładzie pracy, w którym go zdobył, ale też w innych placówkach, w których może uzyskać zatrudnienie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *